• ادو پرفيوم زنانه Shaik مدل Opulent Shaik Classic No33 حجم 40 ميلي ليتر

آيا در پي يافتن عطري زنانه هستيد که هم خاص و لوکس باشد و هم بوي گرم و تندي داشته باشد؟ ادو پرفيوم «شيخ» (Shaik) مدل «آپيولنت شيخ کلاسيک شماره 33» (Opulent Shaik Classic No 33) براي اين هدف بهترين انتخاب است. اين ادو پرفيوم که در سال 2007 معرفي شد، با شيشه‌ي زيباي خود به بهترين شکل ميز شما را تزئين مي‌کند. با نگاهي به اين عطر لوکس مجذوب طراحي ظريف و هوشمندانه‌ي آن مي‌شويد. بطري به شکل يک خنجر کوچک ساخته‌ شده که نمادي است از افسانه‌هاي کهن عربي. با در نقره‌اي رنگي که با يک سنگ زينتي کامل مي‌شود، ديگر حرفي درباره‌ي شيشه‌ي کلاسيک شماره 33 باقي نمي‌ماند.
با اولين اسپري، بوي نارنج، گشنيز و گلپر مثلثي شاد و با طراوت ايجاد مي‌کنند. پس از مدتي رايحه‌ي گل صدتوماني، رز و زنبق فضاي اطراف شما را به تسخير خود درمي‌آورد. اين ترکيب گرم و شيرين شخصيت خونگرم و صميمي شما را برجسته‌تر مي‌نمايد. وقتي مدتي گذشت، نت‌هاي پاياني با وجود چوب صندل، دانه‌ي تونکا، وانيل و مشک تندي، گرما و شيريني اين ادو پرفيوم را تثبيت و آن را دوچندان مي‌کند. آپيولنت شيخ کلاسيک شماره 33 همچنين براي هديه دادن به کسي که دوستش داريد بدون شک يکي ارزشمندترين هديه‌ها به‌حساب مي‌آيد.
برند «شيخ» (Shaik) در سال 2007 ميلادي توسط شخصي که خود نيز شيخ نام دارد در کشور بحرين تأسيس شد. اين شرکت در زمينه‌هاي توليد و فروش عطر، هداياي نفيس و کالاهاي مد روز فعاليت مي‌کند. اگر براي شما کيفيت رايحه و طراحي شيشه‌ي عطر از قيمت آن مهم‌تر است، بدون شک عطرهاي شيخ يکي از بهترين انتخاب‌ها به شمار مي‌آيد.

مشخصات کلی عطر و ادکلن
نوع ادو پرفيوم
حجم 40 ميلي‌ليتر
کشور مبدا برند بحرين
مشخصات رايحه عطر و ادکلن
مناسب براي بانوان
نوع رايحه شيرين¡ تند¡ گرم¡ خوراکي¡ طبيعت¡ گل
ساختار رايحه وانيل¡ چوب¡ مرکبات¡ خاک و زمين¡ گياهان معطر¡ گل
نت آغازي نارنج، گشنیز و گلپر
نت مياني گل صد تومانی، رز و زنبق
نت پاياني چوب صندل، دانه‌ی تونکا، وانیل و مشک

نوشتن نظر

لطفا برای ثبت نظر وارد حساب خود شده یا ثبت نام نمایید.

ادو پرفيوم زنانه Shaik مدل Opulent Shaik Classic No33 حجم 40 ميلي ليتر

  • مدل کالا: مدل Opulent Shaik Classic No33 حجم 40 ميلي ليتر