• ادو پرفيوم مردانه Shaik مدل Opulent Shaik Classic No77 حجم 100 ميلي ليتر
بيشتر آقايان جوان هميشه دوست دارند مورد توجه باشند. از همين رو سعي مي‌کنند شيک و مرتب به نظر برسند. يکي از ملزومات زيبايي و آراستگي داشتن عطري است که از همه لحاظ خيال آقايان را راحت کند. ادو پرفيوم «شيخ» (Shaik) مدل «اپالنت شيخ کلاسيک شماره 77» (Opulent Shaik Classic No 77) بهترين انتخاب براي آقايان است. اين ادو پرفيوم در سال 2007 معرفي شد. با نگاهي به اين عطر مجذوب طراحي قوي و هوشمندانه‌ي آن مي‌شويد؛ بطري لوکسي که توسط طراحان ماهر اروپايي به‌منظور تداعي حال و هواي شرقي و عربي طراحي شده است. همچنين تزئين آن با استفاده از نقره‌ها و سنگ‌هاي قيمتي سواروفسکي به بهترين شکل انجام گرفته است.
وقتي کلاسيک شماره 77 را اسپري مي‌کنيد، ترکيب نابي از رايحه‌هاي نارنج، ليمو، اسطوخودوس و عطر گياه ريحان، در محيط به‌ سرعت پخش مي‌شود. با وجود اين بوي رازآلود توجه تمام اطرافيانتان به شما جلب خواهد شد. پس از مدتي به آرامي متوجه حضور بوي گل دوست‌داشتني شمعداني، ميخک، تندي دارچين به همراه سيب خواهيد شد. عطر سيب به تنهايي باعث غليان احساسات عاشقانه‌ي شما مي‌شود. سپس نت‌هاي مياني جاي خود را به نت‌هاي انتهايي که شامل چوب درخت سرو، پاتچولي جادويي، اوک‌موس، گل لادن، شيريني وانيل و مشک مي‌دهند.
برند «شيخ» (Shaik) در سال 2007 ميلادي توسط شخصي که خود نيز شيخ نام دارد در کشور بحرين تأسيس شد. اين شرکت در زمينه‌هاي توليد و فروش عطر، هداياي نفيس و کالاهاي مد روز فعاليت مي‌کند. اگر براي شما کيفيت رايحه و طراحي شيشه‌ي عطر از قيمت آن مهم‌تر است، بدون شک عطرهاي شيخ يکي از بهترين انتخاب‌ها به شمار مي‌آيد.
مشخصات کلی عطر و ادکلن
نوع ادو پرفيوم
حجم 100 ميلي‌ليتر
کشور مبدا برند بحرين
مشخصات رايحه عطر و ادکلن
مناسب براي آقايان
نوع رايحه تند¡ گرم¡ خوراکي¡ طبيعت¡ شرقي¡ گل
ساختار رايحه ميوه¡ وانيل¡ چوب¡ مرکبات¡ خاک و زمين¡ گياهان معطر¡ گل
نت آغازي نارنج، لیمو، اسطوخودوس و گیاه ریحان
نت مياني گل شمعدانی، میخک، دارچین و سیب
نت پاياني چوب درخت سرو، پاتچولی، اوک‌موس، گل لادن، وانیل و مشک

نوشتن نظر

لطفا برای ثبت نظر وارد حساب خود شده یا ثبت نام نمایید.

ادو پرفيوم مردانه Shaik مدل Opulent Shaik Classic No77 حجم 100 ميلي ليتر

  • مدل کالا: مدل Opulent Shaik Classic No77 حجم 100 ميلي ليتر