شمع ماساژ اورلی کاکائو Orli Cocoa Bean

شمع ماساژ اورلی کاکائو Orli Cocoa Bean
 شمع ماساژ اورلی کاکائو Orli Cocoa Bean،
 ماساژ را می توان تجربه ای فرا زمینی دانست. پیوندی ناگسستنی بین روح و جسم، آسمان و زمین و به عبارتی انسان و خدای خویش. در اینجاست که همه چیزی در یک نقطه مشترک به هم رسیده و آرامش در هماهنگی ای استوار خلق می شود. تجربه بی مانندی همچون "ماساژ" می تواند نقشی تاثیر گذار در سلامت و تندرستی انسان داشته باشد. در این راستا شمع ماساژ با ایجاد روغنی جهت بهبود در روند ماساژ، کمک شایانی در بر طرف کردن نیازهای اساسی مصرف کننده خود ایفا می کند.
شمع ماساژ شرکت اسکاتلندی اورلی Orli، توانسته محصولاتی طبیعی، دست ساز و با انواع رایحه های ساخته و ارائه کند. شمع ماساژ اورلی کاکائو Orli Cocoa Bean یکی از محصولات این شرکت است که از روغن گوجه سبز، روغن درخت قلم، روغن بادام شیرین، کره کاکائو، روغن جوجوبا و همچنین لوسیونی غنی از ویتامین E و با رایحه عصاره کاکائو (Chocolate cocoa bean fragrance oil) تهیه شده است.
این شمع ماساژ 226 گرم وزن داشته که قابلیت استفاده به شیوه 10 تا 12 با ماساژ کامل بدن را دارا می باشد که مناسب انواع پوست و قابل مصرف در قسمت های مختلف بدن است که سلامت و شادابی پوست را به ارمغان می آورد. شمع ماساژ اورلی کاکائو بسیار خوش بو است که فضا را عطر آگین کرده و لحظاتی خاطره انگیز ایجاد می کند و همچنین موثر در آرامش اعصاب و از بین برنده تنش های روحی می باشد. از این شمع ماساژ نیز به صورت جامد و به عنوان پماد برای تسکین پوست می توان است. در مصارف زیبایی و بهداشتی همچون مانیکور و پدیکور هم مورد استفاده قرار می گیرد.
شمع ماساژ را روشن کرده و بسته به میزان مصرف شمع، ذوب شده و آرام آرام بر روی پوست ریخته و ماساژ را انجام می دهیم. احساس یک مایع گرم بر روی پوست و انجام ماساژ لذتی وصف ناشدنی است.
اخطار :
- این شمع برای افرادی که مبتلا به آلرژی هستند مناسب نمی باشد.

- همیشه 1/4 از فیلتر شمع را تمیز نگه دارید.

- هرگز شمع روشن را به حال خود رها نکنید و قبل از استفاده خاموش کنید.

- در صورت بروز هرگونه سوزش و خارش به خوبی با آب شتشو دهید.

- این محصول خوراکی نمی باشد.

- شمع را در سطوح قابل اشتعال و یا شکننده قرار ندهید.

- روی حیوانات امتحان نکنید.

طریقه نگهداری :

- در جای خنک و دور از آفتاب نگه داری شود.

- در صورت استفاده نکردن درب شمع را بگذارید.

نوشتن نظر

لطفا برای ثبت نظر وارد حساب خود شده یا ثبت نام نمایید.
  • تولیدکننده: اورلی - Orli
  • مدل کالا: شمع ماساژ اورلی کاکائو Orli Cocoa Bean
  • موجودی: موجود نیست
0کالا فروخته شده
  • ناموجود

برچسب ها: شمع, ماساژ, اورلی, کاکائو, Orli, Cocoa, Bean, آرایشی, بهداشتی

اتو مو پرو الشيم مدل PE5440STاتو موی «پرو الشیم» (Pro Elshim) مدل «PE5440ST» دارای صفحه‌نمایش LCD بو..
ناموجود