اجاق گاز 4 شعله استیل البرز مدل S4605

اجاق گاز 4  شعله استیل البرز مدل S4605
اجاق گازهای صفحه ای استیل البرز را بر اساس مصرف سوخت می توان به دو دسته گازسوز (مایع ، شهری) و برقی تقسیم بندی کرد.
تقسیم بندی دیگری نیز براساس جنس صفحه ی اجاق گازهاست. که از نظر جنس،اجاق گازهای توکار به دسته های استیل، شیشه ای، سرامیکی تقسیم می شوند.
اجاق گاز استیل
اجاق گاز های استیل زیبا و مقاومند و هم افزایش میزان شعله به واسطه تعویض ژیگلورها بدون آنکه آسیبی به گاز وارد شود امکان پذیر است.
اجاق گاز شیشه ای
اجاق گاز های شیشه ای صفحه شیشه ای دارند و زیبایی خاصی به اجاق گاز می بخشند. شیشه های این مدل ها نشکن بوده و قابلیت تحمل درجه حرارت های بالا را دارد. شیشه این اجاق ها باید بعد از هر بار پخت و پز تمیز شود تا اثرات لکه و چربی غذاها روی آنها نماند. در این دسته از اجاق ها با توجه به استانداردهای بکار گرفته شده در تولید شیشه آنها و تحمل محدوده حرارتی مشخص، از (سرشعله) با شعله های کنترل شده استفاده شده و به هیچ وجه امکان تعویض ژیگلور در اجاق گازهای شیشه ای به منظور افزایش حجم شعله امکان پذیر نمی باشد.
اجاق گاز سرامیکی
اجاق گاز های سرامیکی از مقاومت بالایی در برابر حرارت برخوردارند و صفحه ی سرامیکی آن به راحتی تمیز می شود. دربرابر چربی، گردوغبار و سایش مقاومند و طرفداران خاصی دارند.
اجاق های برقی
این مدل اجاق ها ظاهری شیک دارند و همانطور که از اسمشان پیداست با برق کار می کنند و به جای ولوم (پیچ) های معمول اجاق های گازی، کنترل پنل های لمسی و دیجیتال دارند و به خاطر قدرت بالا، زمان پخت را کم می کنند. از معایب اجاق برقی این است که در زمان قطعی برق کارایی ندارند.
در زمان انتخاب اجاق گاز تعداد شعله های آن را می توان براساس فضای آشپزخانه و تعداد افراد خانواده انتخاب کرد.

نوشتن نظر

لطفا برای ثبت نظر وارد حساب خود شده یا ثبت نام نمایید.
0کالا فروخته شده
  • ناموجود

برچسب ها: اجاق, گاز, شعله, استیل, البرز, مدل, S4605, خانه, آشپزخانه