امسیگ - Emsig

نمایش:
مرتب کردن براساس:

گوشی پزشکی کاردیولوژی امسیگ مدل ST112

نقاط قوت :    کیفیت صدای عالی در فرکانس های بالا و پایین و قابلیت تنظیم فرکانس    سر گوشی 2 پاویـونه از جنس Stainless St..

ناموجود

گوشی پزشکی کاردیولوژی امسیگ مدل ST110

گوشی پزشکی کاردیولوژی مخصوص قلب و عروق امسیگ  ST110 (جنس آلیاژ روی) با شلنگ 2 کانالهنقاط قوت :گوشی پزشکی امسیگ    کیفیت صدای عالی ..

ناموجود

گوشی پزشکی فوق حرفه ای امسیگ مدل ST80

نقاط قوت :    کـیفیت صدای عالی در فـرکانس های بالا و پایین    سر گـوشی 2 پاویـونه از جنس ( Stainless Steel (Chest piece&..

ناموجود

گوشی پزشکی حرفه ای امسیگ مدل ST83-Plus

گوشی پزشکی حرفه ای امسیگ ST83 در رنگ آبی و با کیفیت صدای عالی در فرکانس های بالا و پایین وجود دارد. سر گوشی 2 پاویونه از جنس Silver دارد. دارای صفحا..

ناموجود

گوشی پزشکی امسیگ مدل ST80-Plus

گوشی پزشکی فوق حرفه ای امسیگ ST80 دارای کیفیت صدای عالی در فرکانس های بالا و پایین و همچنین سر گوشی 2 پاویونه از جنس Stainless Steel است. صفحات Bell و..

ناموجود

کیسه یخ امسیگ مدل IC150

نقاط قوت :کیسه یخکیسه یخ حرفه ایدر طرح ها و رنگ های مختلفدارای ظرفیت مناسبنگهداری یخ به مدت طولانیبا کیفیت عالیکیسه یخ موارد استفاده زیادی دارد به عنو..

ناموجود

کیسه آب گرم امسیگ مدل HB208-Plus

یکی از بهترین و ارزان ترین راه ها برای رهایی از گرفتگی و درد عضلات استفاده از کیسه آب گرم است.استفاده از کیسه آب گرم فایده های زیادی دارد که از آنها م..

ناموجود

کیسه آب گرم امسیگ مدل HB206-Plus

بهترین و ارزان ترین راه ها برای برطرف کردن گرفتگی و درد عضلات استفاده از کیسه آب گرم است.استفاده از کیسه آب گرم فایده های زیادی دارد که از آنها می توا..

ناموجود

کیسه آب گرم امسیگ مدل HB204 plus

نقاط قوت:در طرح های عروسکیبا کیفیت عالیساخت کشور آلمانمورد تایید استاندارد آلمان و انگلیساستفاده از کیسه آب گرم یکی از بهترین و ارزان ترین راه ها برای..

ناموجود

کیسه آب گرم امسیگ مدل HB202-A-Plus

یکی از بهترین و ارزان ترین راه ها برای برطرف کردن گرفتگی و درد عضلات استفاده از کیسه آب گرم است.استفاده از کیسه آب گرم فایده های زیادی دارد که از آنها..

ناموجود

ماساژور گردن امسیگ مدل MG50

ماساژ شیاتسو در ناحیه گردن و همچنین قابل استفاده بر روی شانهآرامش و درمانتوپی بزرگ و کوچکدارای 2 حالت انتخاب برای سرعت چرخشهمچنین دارای حالت مادون قرم..

ناموجود

ماساژور پا امسیگ مدل FW333

دارای 3 حالت کار بدون آب، با آب سرد و با آب گرمدارای گرم کننده المنتی قوی جهت گرم کردن آب  حباب درمانی با ایجاد حباب در آببا ویبره ماساژ قویدارای..

ناموجود

ماساژور بدن امسیگ مدل ML72-PLUS

برای کل بدن با سه کاربرد لاغری ، درمانی و ريلکسيشنمناسب برای مراکز درمانی ، فيزيو تراپی و مصارف خانگیماساژور به صورت ضربه ای الاکلنگیدو سال گارانتی و ..

ناموجود

ماساژور بدن امسیگ مدل MG40-PLUS

برای کل بدن با سه کاربرد لاغری، درمانی و ریلکسیشنمناسب برای مراکز درمانی، فیزیوتراپی و مصارف خانگیدسته قابل خم شونده برای راحتی در حالت خود درمانی پشت..

ناموجود

ماساژور بدن امسیگ مدل MG110-Plus

برای کل بدن با سه کاربرد لاغری ، درمانی و ریلکسیشنصفحه مادون قرمز مؤثر پهن با دکمه جدا از ویبره ماساژماساژور به صورت ویبره ای لرزشیتکنولوژی پیشرفته و ..

ناموجود

ماساژور بدن امسیگ مدل MG 80-PLUS

برای کل بدن با سه کاربرد لاغری ، درمانی و ريلکسيشنمناسب برای مراکز درمانی ، فيزيو تراپی و مصارف خانگیماساژور به صورت ضربه ای الاکلنگیدو سال گارانتی و ..

ناموجود

فشارسنج عقربه ای پالم ضد ضربه امسیگ مدل SF19

ضد ضربه و دوام بیشترSHOCK PROTECTEDطراحی ارگونومیک بسیار عالی و صنعتی و هنریصفحه نمایش خوانا با زمینه مشکی و حروف سفید درخشان در مانومتردارای پمپ نرم ..

ناموجود

فشارسنج عقربه ای پالم امسیگ مدل SF12

پمپاژ و تخلیه هوا به صورت حرفه ای ، شیر تخلیه فنردار پیچیصفحه نمایش خوانا و راحتاستیل ضد زنگ (برای دسته و ...) از جنس براقدارای قاشق فلزی برای استفاده..

ناموجود

فشارسنج عقربه ای امسیگ مدل SP91

فشار خون یکی از علائم حیاتی مهم است. اندازه گیری فشار خون اطلاعات مهمی در مورد سلامتی در اختیارتان قرار می دهد. فشار خون با دستگاه فشار سنج اندازه گیر..

ناموجود

فشارسنج عقربه ای امسیگ مدل SP90

دارای مـانومـتر با طول عمر بالاsp90دارای پـوآر سایز اسـتاندارد Lدارای کـیف مـحافظ بزرگ با کـیفیت سایز XLکـاف بدون حـلقه با کیفیتپوآر دارای فـیلتر گرد ..

ناموجود

فشارسنج عقربه ای امسیگ مدل SP05

فشار سنج عقربه ای با گوشی امسیگSP05نقات قوت:    دارای پـوآر خیلی بزرگ سایز XL برای راحتی و پـمپاژ سـریع    دارای کـیف مـ..

ناموجود

فشارسنج عقربه ای امسیگ مدل SF10

پمپاژ و تخلیه هوا به صورت حرفه ایشیر تخلیه فنردار پیجیصفحه نمایش خوانا و بسیار بزرگ XXXL Displayپمپاژ و تخلیه هوا به صورت حرفه ایشیر تخلیه فنردار پیجی..

ناموجود

فشارسنج دیجیتالی امسیگ مدل BO28

فشارسنج بازویی سریع امسیگ BO28 به صورت تمام اتوماتیک فشار خون و ضربان قلب را از طریق بازو اندازه گیری می کند. از نظر کلینیکی آزمایش شده است. دارای 120..

ناموجود

فشارسنج دیجیتالی امسیگ مدل BO26

فشار سنج بازویی سریع امسیگ مدل BO20 به صورت تمام اتوماتیک فشار خون و ضربان قلب را از طریق بازو اندازه می گیرد. از نظر کلینیکی مورد آزمایش قرار گرفته ا..

ناموجود

فشارسنج دیجیتالی امسیگ مدل BO20

فشار سنج بازویی سریع امسیگ مدل BO20 به صورت تمام اتوماتیک فشار خون و ضربان قلب را از طریق بازو اندازه می گیرد. از نظر کلینیکی مورد آزمایش قرار گرفته ا..

ناموجود

فشارسنج بازویی سریع سخنگو امسیگ مدل BO44

نقات قوت:bo44    سنجش تمام اتوماتیک فشار خون وضربان قلــب از طـــــريـق بازو    آزمایش شده از نــظــر کلينــيکي &nb..

ناموجود

فشارسنج امسیگ مدل BO79-PLUS

فشار سنج بازویی سریع امسیگ مدل BO79 Plus دارای سنجش تمام اتوماتیک فشار خون و ضربان قلب از طریق بازو می باشد. این وسیله از نظر کلینیکی مورد آزمایش قر..

ناموجود

فشارسنج امسیگ مدل BO27

فشار سنج بازویی سخنگوی سریع امسیگ BO27 به صورت تمام اتوماتیک فشار خون و ضربان قلب را از طریق بازو اندازه می گیرد. از نظ..

ناموجود

شیر دوش برقی امسیگ مدل BP24-Plus

تنظیم قدرت ماساژ و تحریک سینه برای تراوش شیر بیشتر از شیردوش برقی برای جمع آوری شیر برای نوزاد می توان استفاده کرد. زمانی که شما به سرکار می روید یا م..

ناموجود

دماسنج امسیگ مدل CF04

ترمومتر طبی دقیق طرح بچه گانه (تب سنج) بسیار سریع در حدود 10 ثانیه دمای بدن را اندازه می گیرد. در صورتی که دمای بدن بالا باشد یعنی بالای 37.8 درجه سان..

ناموجود

دماسنج امسیگ مدل CF02

ترمومتر طبی دقیق بسیار سریع امسیگ CF02 خم می شود و به صورت سریع و در عرض تنها 10 ثانیه دمای بدن را اندازه می گیرد. پس از اندازه گیری در صورتی که دما..

ناموجود

دستگاه بخور و رطوبت ساز سرد و گرم امسیگ مدل US494

نقاط قوت:دارای دو نوع بخار سرد و گرمدارای 2 تکنولوژی سیستم اولتراسونیک و تبخیر ( المنت حرارتی PT )بخور گرم با دمای داخلی جوش 100 درجه و دمای خروجی بخا..

ناموجود

دستگاه بخور صورت ديجيتال تايمردار امسیگ مدل FC16 All-in-one

دارای دو صفحه نمايش جداگانه برای نمايش ميزان دما و تنظيم دما و تنظيم مدت استفاده (تايمر)برای استفاده پزشکي و زيباييدارای محفظه تبخير آب برای استنشاق ا..

ناموجود

دستگاه بخور سرد سایز بزرگ 40*60 امسیگ مدل US408-Plus

ولوم تنظیم خروجی بخارمخزن آب 5/2 لیترمصرف برق بسیار پایین 32 واتUS408-Plusولوم تنظیم خروجی بخارخاموشی خودکاردارای فیلتر رایگان ضد رسوب و باکتری آبچراغ..

ناموجود

دستگاه بخور سرد امسیگ مدل US456-PLUS

مناسب برای تمام سنیننبولایزر برای محیطکنترل مه و بخار حداکثر 350 میلی لیتر در ساعتگارانتی دو ساله و ده سال خدمات پس از فروش نقاط قوت:مصرف برق بسیار پا..

ناموجود

دستگاه بخور سرد امسیگ مدل US452

دستگاه بخور اولتراسونیک سردمخزن آب 3/7 لیترمصرف برق بسیار پایین 25 واتچراغ هشدار کمبود آب (قرمز)خروجی بخار بسیار عالیدستگاه بخور اولتراسونیک سردمخزن آ..

ناموجود

دستگاه بخور سرد امسیگ مدل US426

مخزن آب 4.2 لیترجنس مخزن از نوع ABS نشکنمناسب برای فضای 50 تا 100 متر مکعبمصرف برق بسیار پایین 25 واتخروجی و پرتاب بخار بسیار عالیخروجی بخار 350 میلی ..

ناموجود

دستگاه بخور سرد امسیگ مدل US424-Baby

مخزن آب 5.2 لیترمخزن ABS نشکن و شفافدارای دستگیره بر روی مخزنفضای مورد استفاده 100 متر مکعبمصرف برق بسیار پایین 25 واتخروجی بخار بسیار عالیولوم تنظیم ..

ناموجود

دستگاه بخور سرد امسیگ مدل US424

مخزن آب 5.2 لیترمخزن ABS نشکن و شفافدارای دستگیره بر روی مخزنفضای مورد استفاده 50 تا 100 متر مکعبمصرف برق بسیار پایین 25 واتخروجی بخار بسیار عالیولوم ..

ناموجود

دستگاه بخور سرد امسیگ مدل US422

مخزن آب 2.6 لیتردارای مخزن ABS نشکندیواره مخزن ضد رسوب با قابلیت افزودن اسانس به داخل آب تانکر به طور مستقیم (تنها در این مدل) برای خوشبو کردن در کنار..

ناموجود

تشک هوایی امسیگ مدل AM60

 تشک مواج سلولی AM60 تشک مواج از جنس خاص و بسیار ضخیم است که ضد آب و قابل شستشو و همچنین ضد تعریق، ضد حساسیت و بدون هیچ نشتی است. طول این تشک 200..

ناموجود

تشک مواج ضد زخم بستر امسیگ مدل AM30

در بیمارانی که به مدت طولانی بستری می شوند، اگر فشار به مرور زمان توزیع نشود و فشار فقط به بافت های خاصی وارد شود، این بافت ها که عموما در مجاورت استخ..

ناموجود

تشک مواج ضد زخم بستر امسیگ مدل AM28

در بیمارانی که به مدت طولانی باید روی تخت باشند، اگر فشار بدن به مرور زمان در همه سطح آن توزیع نشود و فشار فقط به بافت های خاصی وارد شود، این بافت ها ..

ناموجود

تشک برقی دیجیتال سایز 40*60 گرمایی امسیگ مدل HP106

دارای تایمر زمان دار قابل تنظیم (Timer)دارای تنظیم حالت sleep خاموشی دستگاهپ100وات واقعیگرمایش سریع با 9 سطح درجه تنظیم دمامحافظ گرمای بیش از حددارای ..

ناموجود

ترازوی مکانیکی امسیگ مدل MW86

با دوام و کم حجمدارای صفحه نمایش ذره بینی جهت سهولت دید و بسیار بزرگسطح ترازو 27*29  سانتی مترطراحی شیکمطمئن با عقربه چرخاننقات قوت :با دوام و کم..

ناموجود

ترازوی مکانیکی امسیگ مدل MW84

با دوام و کم حجمدارای صفحه نمایش ذره بینی جهت سهولت دید و بسیار بزرگسطح ترازو 27*29 سانتی متربا دوام و کم حجم , دارای صفحه نمایش ذره بینیجهت سهولت دید..

ناموجود

ترازوی شیشه ای امسیگ مدل GW30-Z1

ظرفیت 150 کیلو گرم .دقت 100 گرمبسیار باریک با ارتفاع 19 میلی مترسطح روی ترازو 30.8  در 30.8 سانتی مترتکنولوژی مصرف کم باتریساخته شده از شیشه ایمن..

ناموجود

ترازوی دیجیتال امسیگ مدل PW22

ظرفیت 150 کیلوگرم و دقت 100 گرمبسیار باریک با ارتفاع 20 میلی مترتکنولوژی شروع سریع لرزشیتکنولوژی مصرف کم باتریراحتی دید در شب و صفحهدارای 4 عدد سنسور ..

ناموجود

ترازوی دیجیتال امسیگ مدل KW92-K8

ترازوی رژیمی و آشپزخانه به همراه ساعت دیجیتال KW92ظرفیت 5 کیلو گرم و دقت 1 گرمبسیار باریک با ضخامت 4 میلی مترسطح روی ترازو 23/5 در 17 سانتی مترساخته ش..

ناموجود

ترازوی دیجیتال امسیگ مدل KW92-K6

ظرفیت 5 کیلو گرم و دقت 1 گرمبسیار باریک با ضخامت 4 میلی مترسطح روی ترازو 23/5 در 17 سانتی مترساخته شده از شیشه ایمندر طرح های متنوع و لوکسصفحه نمایشگر..

ناموجود

ترازوی دیجیتال امسیگ مدل KW92-K4

ظرفیت 5 کیلو گرم و دقت 1 گرمبسیار باریک با ضخامت 4 میلی مترسطح روی ترازو 23/5 در 17 سانتی مترساخته شده از شیشه ایمنصفحه نمایشگر بزرگ 27 در 64 میلی متر..

ناموجود

ترازوی دیجیتال امسیگ مدل KW92-K2

ظرفیت 5 کیلو گرم و دقت 1 گرمبسیار باریک با ضخامت 4 میلی مترسطح روی ترازو 23/5 در 17 سانتی مترساخته شده از شیشه ایمندر طرح های متنوع و لوکسصفحه نمایشگر..

ناموجود

ترازوی دیجیتال امسیگ مدل GW38

ظرفیت 180 کیلوگرم و دقت 100 گرمبسیار باریک با ارتفاع 25 میلی مترسطح ترازو 32x32 سانتی مترصفحه نمایشگر بزرگ LED 40x76 میلی مترترازوی شیشه ای حرفه ای ام..

ناموجود

ترازوی دیجیتال امسیگ مدل GW35-X7

ظرفیت 150 کیلوگرم و دقت 100 گرمسطح ترازو 30*30 سانتی مترصفحه نمایشگر بزرگLCD  35 x 72 میلی مترتکنولوژی شروع سریع لرزشیخاموشی خودکارتکنولوژی مصرف ..

ناموجود

ترازوی دیجیتال امسیگ مدل GW35-X5

ظرفیت 150 کیلوگرم و دقت 100 گرمسطح ترازو 30*30 سانتی مترصفحه نمایشگر بزرگLCD  35 x 72 میلی مترتکنولوژی مصرف کم باتریساخته شده از شیشه ایمنظرفیت 1..

ناموجود

ترازوی دیجیتال امسیگ مدل GW35-X4

ظرفیت 150 کیلوگرم و دقت 100 گرمgw35سطح ترازو 30*30 سانتی مترصفحه نمایشگر بزرگLCD  35 x 72 میلی مترتکنولوژی شروع سریع لرزشیساخته شده از شیشه ایمنت..

ناموجود

ترازوی دیجیتال امسیگ مدل GW35-X3

ظرفیت 150 کیلوگرم و دقت 100 گرمسطح ترازو 30*30 سانتی مترصفحه نمایشگر بزرگLCD  35 x 72 میلی مترظرفیت 150 کیلوگرم و دقت 100 گرمسطح ترازو 30*30 سانت..

ناموجود

ترازوی دیجیتال امسیگ مدل GW34-Slim

ظرفیت 180 کیلوگرم و دقت 100 گرمبسیار باریک با ارتفاع 22 میلی مترصفحه نمایشگر بزرگLED 40 x 76 میلی مترتکنولوژی شروع سریع لرزشیخاموشی خودکاردو سال گاران..

ناموجود

ترازوی امسیگ مدل BD46

ظرفیت 150 کیلوگرم و دقت 100 گرمبسیار باریک با ارتفاع 18/4 میلی مترتکنولوژی شروع سریع لرزشی و خاموشی خودکارراحتی دید در شب تکنولوژی مصرف کم باتریساخته ..

ناموجود

تب سنج دیجیتال امیسگ مدل CT30

تب یکی از علائم بیماری است و هنگامی روی می دهد که در بدن مشکلی رخ داده باشد که از جمله آن می توان به وجود عفونت در بدن، پاسخ سیستم دفاعی بدن و ... اشا..

ناموجود

تب سنج امسیگ مدل CT95

ترمومتر طبی 2 کاره امسیگ CT95 به صورت فوق سریع عمل می کند و هم برای اندازه گیری دمای بدن و هم برای اندازه گیری سطح اجسام مورد استفاده قرار می گ..

ناموجود

بالش طبی امسیگ مدل PL75-D

نسل جدید بالشت پزشکی، ارتوپدیک، تمپرچر، مموری فومامسیگ آلمان :این نوع بالش بسیار پیچیده و طوری طراحی شده که موقع خواب بدن را درحالتی مناسب نسبت به سطح..

ناموجود

بالش طبی امسیگ مدل PL75-C

نسل جدید بالشت پزشکی، ارتوپدیک، تمپرچر، مموری فومامسیگ آلمان :این نوع بالش بسیار پیچیده و طوری طراحی شده که موقع خواب بدن را درحالتی مناسب نسبت به سطح..

ناموجود

بالش طبی امسیگ مدل PL75-B

نسل جدید بالشت پزشکی، ارتوپدیک، تمپرچر، مموری فومامسیگ آلمان :این نوع بالش بسیار پیچیده و طوری طراحی شده که موقع خواب بدن را درحالتی مناسب نسبت به سطح..

ناموجود

بالش طبی امسیگ مدل PL75-A

نسل جدید بالشت پزشکی، ارتوپدیک، تمپرچر، مموری فومامسیگ آلمان :این نوع بالش بسیار پیچیده و طوری طراحی شده که موقع خواب بدن را درحالتی مناسب نسبت به سطح..

ناموجود