یلدایتان شاد

ست کالسکه و کریر چیکو مدل «Bravo Avena» مناسب برای نوزادان از بدو تولد تا وزن 23 کیلوگرم است. کالسکه‌ای با قابلیت‌های تنظیم پشتی، فنربندی چرخ‌ها، دارای فریم آلومینیومی، سبد و سایبان به‌همراه کریر با ویژگی Keyfit30 می‌تواند از انتخاب‌های ایدئال برای یک کودک باشد.
براو آوینا دارای یک کالسکه با ظرفیت وزنی 23 کیلوگرم است. طول بازشده‌ی کالسکه 87 و ارتفاع آن 112 سانتی‌متر بوده و با وجود قابلیت تاشدن کالسه طول آن به 50/8 و ارتفاع‌اش به 106 سانتی‌متر کاهش پیدا می‌کند. جهت کاهش وزن کالسکه هم فریم آن از جنس آلومینیوم در نظر گرفته شده است. این جنس وزن کالسکه را به همراه روکش پارچه‌ای آن به 10/433 کیلوگرم می‌رساند. کالسکه از چهار حلقه چرخ بهره می‌برد. قطر چرخ‌های جلو 17/145 بوده و چرخ‌های عقب قطری 19/05 سانتی‌متری دارند. از ویژگی چرخ‌های کالسکه داشتن سیستم فنربندی است. همچنین کالسکه دارای نشیمنی با پشتی قابل تنظیم بوده و کودک را با کمربندی 5 نقطه‌ای می‌توان به‌صورت ایمن در کالسکه نگه‌داری کرد. جهت حمل وسایل ضروری نوزاد هم برای کالسکه یک سبد زیر نشیمن با دسترسی آسان والدین در نظر گرفته شده است.
کریر بخش دیگری از ست چیکوست. از ویژگی بارز کریر می‌توان به Keyfit30 اشاره کرد. این ویژگی با وجود بالشتک‌های محافظ کودک علاوه بر نرمی و راحتی کودک درون کریر، ایمنی کودک را تضمین می‌کند. کریر چیکو به‌همراه یک بیس قابلیت استفاده به‌عنوان صندلی خودرو را هم دارد. وزن کریر پس از مونتاژ 7/780 کیلوگرم بوده به‌عنوان صندلی خودرو استفاده می‌شود. بدون اتصال بیس به کریر وزن آن به 4/355 کیلوگرم رسیده و جهت حمل نوزاد مورد استفاده قرار می‌گیرد. ابعاد کریر به‌همراه بیس 43/18 × 61 × 70 سانتی‌متر بوده برای نوزادانی با وزن 1/8 تا 13/6 کیلوگرم مناسب خواهد بود. بیس چیکو با سیستم ایزوفیکس به خودرو وصل شده و جهت تنظیم بیس روی صندلی دو تراز در کناره‌های آن تعبیه شده است. از دیگر ویژگی‌های کریر می‌توان به قابلیت اتصال آن به فریم کالسکه رو به مادر اشاره کرد.


تعداد پکیج: 3 تکه

شامل: کالسکه و کریر و قابل تبدیل به صندلی خودرو

محصول: ایتالیا

تعداد رنگ: دارای چهار رنگ نوک مدادی، قهوه ای و طوسی و خال خال طوسی و سفید

کدمحصول: Bravo Avena

نوشتن نظر

لطفا برای ثبت نظر وارد حساب خود شده یا ثبت نام نمایید.

سرویس 3 تکه کالسکه Chicco مدل Bravo Avena

  • مدل کالا: سرویس 3 تکه کالسکه Chicco مدل Bravo Avena
  • 7,800,000 تومان